Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu intymnym spowodowany zmianami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt miejsc intymnych – ginekologia estetyczna proponuje dla Ciebie wiele opcji, jakie w szybki sposób rozwiążą te bolączki i wydatnie poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany również dla rozwiązania innych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane są w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie przyjemności erotycznej i redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Czas gojenia, względem klasycznych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – przywraca normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem jest odzyskanie jakości życia jak również psychologicznej stabilności, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Polecane:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chcesz poprawić estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć wszystkie problemy, jakie do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

meble do przedpokoju

Na rynku Szafka na buty z siedziskiem są bardzo ważnym ...